troubím na pozdrav!

Jmenuji se Dalibor Neuwirt

Jsem muzikant, lektor, instrumentalista, hráč na didgeridoo a zakladatel neziskové organizace D14.cz

O mně

Pomáhám lidem otevřít hlas, aby se mohli plně vyjadřovat – zpívat, mluvit a být autentičtí. Často také odstraňujeme bloky v oblasti dechu a projevu. Vše hravou formou. 

Od začátku mé hudební cesty, kdy jsem dostal k narozeninám kytaru a didgeridoo, uplynulo 11 let. Za tu dobu jsem vystřídal pět různých učitelů zpěvu, poznal jsem a učil se od světových hráčů na didgeridoo – Zalema a Dubravka, založil dvě hudební skupiny Vlčí Mág a Zenový čaj a odehrál jsem s nimi přes tři stovky koncertů – na festivalech a v klubech, ale i v jeskyních a kostelech.

Posledních tři roky let se aktivně věnuji a živím lektorováním a vedením kurzů. Baví mě lidi učit pomocí hravosti a dechových cvičení. Miluji ten přesah, kdy se zpěvem alikvotnich tónů lidi dostávájí do hluboké relaxace nebo meditace, anebo valí oči po tom, co ze sebe poprvé v životě vydali krásný a silný zvuk. A přitom je to všechno tak jednoduché. Stačí jen ukázat, jak na to…

Individuální výuka

h

Kurzy

Blog

k

Vlastní tvorba

Poslechni si mé alba

Navštiv mé kurzy

Přijď na koncert

V čem vynikám

V kreativitě, hlasovém koučinku, skládání hudby na zakázku a…

  • Hraní na didgeridoo v české kotlině
  • alikvotní a hrdelní zpěv
  • Hraní na gumovou žirafku
  • beatbox
  • schopnost učit lidi
  • dechové techniky

Účastníků kurzu

Odučených hodin

Uskutečněných kurzů

Hudební nástrojů

Zemí

Složených písní a skladeb

Mohu Vám dát dárek – landing voucher

Ohlasy a reference

Dalibor mě jako lektor mile přikvapil. Očekávála jsem rozevlátého alternativního umělce…a ejhle – z Daliho se vyklubal profík, zvyklý systematicky pracovat. Má velmi dobře vypracovanou metodiku, rozvržený čas, vše vysvětluje jednoduše a srozumitelně. Prostě za 1* !

Kateřina Kukosová, tanečnice a lektorka fitness

Dali je skvely lektor. Podle me by klidne mohl radit jinym lektorum jak byt dobry lektor. Je zajimave ho poslouchat, ma vyborny smysl pro humor a osobni pristup k lidem. Libi se mi, ze se venuje hlavne praxi a nejenom teorii.

Tamim Iqbal, CEO @ Lotas Inc.

Let’s Build Something Amazing Together!

Email

daliborneuwirt@gmail.com

Telefon

+420 777 486 705